Ehitustööd korteris

korteri remont Tallinnas

Plaanid korteri remonti või ehitustöid korteris?

  Milline korteri remont valida, kas vaja on ehitusprojekti,  kui plaanis on ehitustööd korteris?

  Korteri remondiga puutuvad korteriomanikud tavaliselt kokku kolmel põhjusel:

  • Korterit plaanitakse müüma hakata.
  • Korter on äsja ostetud
  • Sooviga parandada korteri remondiga enda elukeskonna kvaliteeti, värskendades vananenud viimistlust või muutes olemas olevat interjööri suuremal või vähemal määral.

  Sõltumata korteri remondi põhjustest, saab remonttööd ette võtta sanitaarremondina, renoveerimise või rekonstrueerimisena.

  Sanitaarremont on maksumuselt ja ajaliselt kõige kiirem ja soodsam viis korterile uus ja värske hingamine anda, sanitaarremondi tegemiseks ei vaja te ehitusprojekti. 

  Renoveerimise puhul mille käigus tavaliselt värvitakse seinad/laed, vahetatakse välja tapeet, paigaldatakse uus põrandakate või remonditakse vannituba jms. Selliste tööde tegemiseks üldjuhul mingit luba vaja ei lähe

  Rekonstrueerimise korral on vajalik kogu planeeritav tegevus dokumenteerida, tellida ehitusprojekt, esitada ehitusteatis ja kasutusteatis. Näiteks, kui soovite muuta korteri planeeringut, eriti tähtis on dokumentatsiooni korrasolu, kui remonditööd puudutavad korteri kandvaid osi.

  Suuremate remonttööde korral on kasulik tutvuda Ehitusseadustiku Lisa 1-ga, kus on kirjas milliseid dokumente vajate, kui soovite teha korteris ümberehitustöid. Tutvu Ehitusseadustikuga siin: Ehitusseadustik Lisa 1

  Kui palju maksab korteri remont ja ehitustööd korteris?

  Küsimus mis maksab “korteri remont Tallinnas” on kindlasti paljude koduomanike peas, kes plaanivad korteri remonti. Teadmatus korteri remondi võimalikust maksumusest ja usaldusväärse ehitaja puudumine kellelt adekvaatset nõu küsida, võib nii mõnegi unistuse täitumise remonditud kodust edasi lükata.

  Meie soovitame julgelt minna küsimusest, mis maksab “korteri remont Tallinnas” kaugemale ja esmalt selgeks teha, kas korter vajab sanitaarremonti, põhjalikumat renoveerimist või on mõistlik teha kapitaalremont. Sanitaarremont mille käigus kõrvaldatakse korterist silmatorkavad kasutamisest tekkinud kulumisjäljed on kõige odavam lahendus, renoveerimistööd mille käigus võetakse ette näiteks põrandakatete vahetus, vannitoa remont, köögi mööbli uuendamine jne, on juba oluliselt kulukam ja kapitaalremont mille käigus muudetakse korteri planeeringut, vahetakse välja küttesüsteem või tehakse muid suuremahulisi töid on kõige kallim variant.

  Kõige lihtsam ja kiirem viis teada saada mis maksab korteri remont Tallinnas on, kui saadate meile hinnapäringu. Hinnapäringus öelge meile mida soovite teha, tänu pikaaegsele kogemusele ehitusvaldkonnas, saame varasematele kogemustele toetudes esialgse hinnapakkumise teha juba samal päeval. Kui meie hinnapakkumine vastab teie ootustele, lepime kokku aja, et planeeritavad tööd üksipulgi kohapeal koos üle vaadata ja leppida kokku tööde teostamise aeg.

  Vastame teile 7 päeva nädalas, esmane konsultatsioon ja hinnapakkumine on teile tasuta!

  .

  LISATÖÖD JA TEENUSED

  • Vajadusel toome korteri remondiks vajaminevad ehitusmaterjalid ise, nii saate säästa väärtusliku aega 
  • Lammutustööd ja ehitusjäätmete utiliseerimine 
  • Mööbli ja köögimööbli paigaldamine on üks meie igapäevane lisateenus, vajad mööbli paigaldajat? Tutvu meie teenusega siin: Mööbli paigaldus Tallinnas
  • Vajad lihtsalt seinte ja lagede värvijat? Tutvu meie maalritöödega siin: Maalritööd Tallinnas ja Harjumaal
  • Elektritöid teostab meie litsentseeritud pikaaegne koostööpartner, seetõttu võite kindel olla, et kõik elektritööd saavad teostatud korrektselt