Maalritööd Tallinnas ja Harjumaal

Maalritööd Tallinnas ja Harjumaal

Väiksemad ja suuremad maalritööd Tallinnas ja Harjumaal või värvimistööd alates värviparandustest

Meie klientideks on eraisikud, ettevõtted, omavalitsused jpt.

Oma maalritöös kasutame alati kvaliteetseid,  tervisele ja keskkonnale ohutuid siseviimistlus materjale

Maaler-ehitusviimistleja teostab

Kõikvõimalikud seinte ja lagede parandus -ja värvimistööd

Siseviimistlus, sanitaarremont, silikoonvuugi paigaldus ja palju muud.

Vajadusel maalritööd Tallinnas ja Harjumaal täislahendusena, maaler tarnib kõik maalritöödeks vajaminevad materjalid

Koostöö meiega on lihtne ja mugav

  • Vastame teie päringutele 7 päeva nädalas
  • Hinnapäringule koostame tasuta hinnapakkumise samal päeval
  • Kui tegemist vajavad maalritööd Tallinnas ja Harjumaal, saame sobivusel tavaliselt maalritöödega alustada juba paari päeva jooksul
  • Kvaliteetsele maalritööle lisaks pakume ka kvaliteetset klienditeenindust!

Meie teenuse tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks helistage meile või saatke palun oma päring meile e-kirjaga

Maalritööd Tallinnas ja Harjumaal tutvustus

Meie teenuse maalritööd Tallinnas ja Harjumaal põhitegevus koosneb uute ja vanade ehituspindade lõppviimistlusest hoonete sise- ja välispindadel. Krohvitööd, pahteldamine, värvimistööd, tapeedi paigaldus ja plaatimistööd kuuluvad maalri igapäeva tööülesannete hulka, samuti silikoonimine ja silikooni paigaldus.

Maalritööde puhul valmistame aluspinnad ette lõppviimistluseks, valime keskonnatingimustele vastavad  värvid või kattematerjalid.

Värvime seinad või laed, saades lõpptulemuseks puhtad, värsked ja meeliköitvad pinnad.

Alati ei vaja vanad ehituspinnad kapitaalremonti, mõni kord piisab, kui teostada sanitaarremont või värvimistööd.

Välispindade viimistlemiseks tellitakse meilt näiteks puitfassaadi värvimistööd, samuti krohvitud fassaadi parandustööd ja fassaadi värvimistööd. Et maalritööd ja värvimistööd saaks hea lõpptulemuse, tuleb välispindadele teostada eelnevalt fassaadi pesu ja puhastustööd 

Maalritööd hoonete sisepindadel tähendab tavaliselt seinte pahteldamist, lihvimist ja värvimistööd krunt -ja põhivärviga. Meil on olemas lihvimistööde jaoks professionaalsed lihvimismasinad, seetõttu saame maalritööd Tallinnas ja Harjumaal teostada tolmuvabalt või minimaalse tolmuga.

Viimasel ajal on tapeedi kasutamine siseviimistluses aina populaarsem, seetõttu kuulub tapeedi paigaldus ka meilt enim tellitud maalritööde hulka. Kui plaanid ette võtta maalritööd Tallinnas või Harjumaal ja soovid kasutada siseviimistluses tapeeti, siis saame sind tapeedi paigalduses aidata. Tapeedi tüübi valikul soovitame kasutada fliistapeeti. 

Ka plaatimine kuulub maalritööde alla, plaatimistöödel on aluspinna kvaliteet ääretult oluline, aluspinna kvaliteedist sõltub otseselt plaatimistööde lõpp kvaliteet. Seinte plaatimisel peavad alusseinad olema sirged ja loodis, eriti oluline on see siis, kui seinte katmiseks kasutatakse suuri seinaplaate.

 

.

5 põhjust  miks tellida maalritööd Tallinnas ja Harjumaal meie käest

  • Meil on võimekus reageerida kiiresti, tavaliselt paari päeva jooksul peale tellimuse saamist
  • Meile on loomupärane korra ja puhtuse loomise vajadus, oleme ausad, täpsed ja tunneme oma tööd hästi
  • Meie käest saab tellida vajadusel ka teisi ehitustöid, tutvu meie teenusega siin  Ehitustööd Tallinnas
  • Pakume vajadusel täisteenust, toome ise kõik vajaminevad ehitusmaterjalid
  • Oleme paindlikud ja kliendi mugavusele orienteeritud

Kes on meie teenuse maalritööd Tallinnas  kliendid?

Meie teenus maalritööd Tallinnas ja Harjumaal on populaarne kinnisvara ostjate ja müüjate seas. Tellitakse nii  müügieelset kui ostujärgset sanitaarremonti või tellitakse siseviimistlus milleks on lihtsalt seinte ja lagede värvimistööd.

Sanitaarremont koosneb tavaliselt seintes ja lagedes olevate vanade aukude parandamistest, ning seinte ja lagede üle värvimisest. Sanitaarremont või lihtsalt seinte ja lagede värvimistööd  on suhteliselt soodne ja kiire lahendus ruumidele uue ilme  andmiseks.

Silikoonvuugi paigaldus, vana määrdunud või hallitanud silikoonvuugi asendamine uue silikoonvuugi vastu on samuti üks paljudest meie tööde hulka kuuluvatest töödest.  Silikoonimine – silikooni paigaldus nõuab vilunud meistri kätt ilusa lõpptulemuse saamiseks.

Lemmikloomade poolt tekitatud kahjustuste likvideerimine, akende ja uste palede viimistlemine ja lisaks palju muud kuulub meie poolt pakutavate teenuste hulka.

Kui soovite maalritöid tellida  välispindade viimistlemiseks ja pinnad vajavad puhastamist või pesu, siis katusepesu ja fassaadipesu saate mugavalt tellida siit: Katuste pesu