Ikea köögimööbli paigaldus

Ikea köögimööbli paigaldus

IKEA köögimööbli paigaldus professionaalidelt.

Ikea köögimööbli paigaldusteenus ja Ikea mööbli kokkupanek. Töötame üle Eesti, töödele anname Garantii. Mööbli erilahendused ja eritööd.  Me ei konkureeri IKEA hinnakirjaga!

Meie eelis peitub paigaldusteenuse kiiremas kättesaadavuses kliendile ja võimekuses teostada IKEA mööblipaigaldusega kaasneda võivaid eritöid (näiteks ehitustööd, mööbli kohandamist jms)

Oleme professionaalid kes ka ise armastavad IKEA mööblit, paigaldusteenust pakume ka Rootsi Kuningriigis ja Soome Vabariigis

Tellisid IKEA köögimööbli, kuid IKEA paigaldusteenuse järjekorrad on pikad?

Enam ei pea ootama, telli kvaliteetne IKEA köögimööbli paigaldus meilt!

Meil on suured kogemused ja tipptasemel tööriistad.

Me ei saa teile garanteerida “linna soodsaimat hinda”, kuid muretu asjaajamine ja kvaliteetne töö on meiega garanteeritud!

Esimese IKEA köögi paigaldasime Skandinaavias juba aastal 2005

.

Telli kvaliteetne IKEA köögimööbel.
Köögimööbli paigaldus ja kõik kaasnevad lisatööd jäta meie hooleks

Tasuta hinnapakkumine 

Hinnapakkumise teeme päevaga

Vastame teie küsimustele 7 päeva nädalas

Köögimööbli mõõdistus ja planeerimisabi 

Telli kohe või küsi lisainfot!
Helistage meile või saatke palun oma päring meile e-kirjaga. IKEA joonis saatke palun aadressile: info(ät)abi247.eu

  Ikea köögimööbli paigaldus koos köögitehnika paigaldusega

  Ikea köögimööbli paigaldus

  Miks on mõistlik tellida Ikea köögimööbli paigaldus kogenud paigaldajalt?

  Tõenäoliselt paneb kokku ja paigaldab kogenud Ikea köögimööbli paigaldaja  köögi mitu korda kiiremini, kui vähese kogemuse või oma esimest kööki kokku panev paigaldaja. Seda vaatamata sellele, et Ikea mööbli kokkupanemine  on tehtud jõukohaseks kõigile, kes Ikea tooteid ostavad.

  Esimene ajavõit saadakse eelnevalt väljakujunenud süsteemil töötades, kogenud paigaldaja teab täpselt tööde järjekorda, teab kust on mõistlik alustada ega pea mööblit kokku pannes paigaldusjuhendeid lappama ja näpuga pingsalt järge ajama. Eriti hästi saab sellest aru siis, kui paigaldustöid tuleb teostada kitsastes tingimustes.

  Teine ja mitte vähem oluline aspekt on õigete tööriistade kasutamine. Kuigi esialgu võib tunduda, et edukaks köögimööbli paigaldamiseks piisab aku kruvikeerajast, haamrist ja mõnest pisemast käsitööriistast veel, siis tegelikult läheb hea lõpptulemuse saamiseks vaja ka mõnda spetsiaalset tööriista. Õigel paigaldajal on sellised tööriistad juba olemas ja puudub vajadus nende rentimise või ostmise järele, ostes on sellised tööriistad üsna kallid.

  Sattusin hiljuti lugema Postimehe (kodustiili) artiklit ja ühte blogipostitust, kus välja oli toodud Ikea köögimööbli paigaldamisel tekkinud probleemid. Ühel juhul oli paigaldamisel probleemina välja toodud kappide loodi saamine, ning teisel juhul mööbliplaatide ja töötasapinna mõõtu lõikamine selliselt, et lõigatud serv jääks sirge ja ilus. 

  Mõlemaid kirjeldatud probleemidest oleks saanud õigete tööriistade ja töövõtete kasutamisel edukalt vältida, selle tõttu tasub kaaluda Ikea köögimööbli paigaldus tellida kogenud paigaldajalt

  Lisaks kappide kokku panemisele ja paigaldamisele, tuleb paigaldada köögitehnika, nõudepesumasin, õhupuhasti ja teostada elektritöid. Tellides teenuse Ikea köögimööbli paigaldus meilt, saavad teostatud ka kõik lisa -ja eritööd.

  Meilt saab tellida ka Ikea köögiplaneerija teenust, tutvu teenusega siin: Ikea köögiplaneerija

  Meie ehitustööde lisateenusega saate tutvuda:  Ehitustööd Tallinnas

  Ikea köögimööbli paigaldus maksumus?

  .

  Ikea köögimööbli paigaldus

  Nii nagu erineb köögimööbel oma suuruse, disaini ja tehnika poolest, erineb ka köögimööbli paigaldamise hind

  Köögimööbli paigaldamise miinimum tasuks on 166 EUR, millele lisandub käibemaks 22%

  Köögimööbli paigalduse hind sõltub paljudest asjaoludest, selleks, et öelda teile täpne paigalduse maksumus, on meil vaja teada kappide arvu köögitehnika kogust, kas tulevad lisapaneelid külgedele, valgustus kappidesse, paigalduse asukoht, lisatööde vajadus jms.

  Küsi pakkumist kontaktvormi kaudu: SIIT

  Köögimööbli käepidemeid võid leida SiinOn e-poest