Mööbli paigaldus Tallinnas

Mööbli paigaldus Tallinnas – Kokkuleppel mööbli kokkupanek üle Eesti

Kas otsite professionaalset ja usaldusväärset mööbli paigalusfirma kontakti mööbli kokkupanekuks või mööbli paigalduseks Tallinnas?

Meie kogenud meeskond pakub teile kvaliteetset mööbli paigaldusteenust 7 päev nädalas.

Ükskõik, kas vajate abi uue mööbli kokkupanekul või soovite anda oma kodumööblile uue elu läbi professionaalse mööbli remondi ja paranduse.

Meie mööbli paigaldusteenus hõlmab igasuguse mööbli kokkupanekut ja mööbli paigaldust, alates lihtsatest riiulitest kuni keerukate komplektideni.

Lisaks pakume paindlikkust ja kiirust, et vastata teie vajadustele.

Mõistame, et mõnikord vajab mööbli paigaldus kiiret tähelepanu, ja oleme uhked selle üle, et suudame pakkuda mõningaid vabu paigaldusaegu isegi kõige kiireloomulisemate tellimuste jaoks.

Meie eesmärk on pakkuda teile  kvaliteetset teenust ja  mugavust, ning kindlustunnet.

Kas olete valmis oma mööbli paigaldusele professionaalse puudutuse lisama? Ärge laske oma uuel mööblil oodata – võtke meiega ühendust juba täna!

Täitke allpool olev kontaktvorm ja meie meeskond võtab teiega ühendust esimesel võimalusel, et pakkuda personaalset hinnapakkumist ja leppida kokku sobiv paigaldusaeg.

Teie unistuste mööbel on vaid ühe sammu kaugusel!

  Mööbli paigaldus Tallinnas

  Mööbli paigaldus Tallinnas ja remonditeenused

  Näidistööd mööbli paigaldusest:

  Meie pakutavad teenused on laiaulatuslikud ja kvaliteetsed. Alates köögimööbli paigaldusest ja IKEA mööbli kokkupanekust kuni vannitoamööbli ja valamukappide paigalduseni. Samuti pakume valgustite, kardinapuude ja liistude paigaldust. Meie kogenud spetsialistid on varustatud teadmiste ja tööriistadega, et tagada kõikide nende tööde professionaalne täitmine, sealhulgas keerukamad projektid nagu IKEA PAX garderoobisüsteemide paigaldus.

  • Elektritöid teostab alati vastavat pädevust  omav elektrik, seetõttu võite kindel olla, et köögitehnika on ühendatud vooluvõrku korrektselt

  Miks valida meid mööblit paigaldama:

  Valides meid oma mööbli paigalduspartneriks, saate kasu meie kogemustest ja pühendumusest kvaliteedile. Meie teenus on kiire ja paindlik, vastates teie päringule 7 päeva nädalas ning pakkudes tasuta hinnapakkumist samal päeval. Meie meeskond on kogenud nii kohalike kui ka importmööbli paigalduses ja remondis, sealhulgas Poola ja Valgevene mööbli spetsiifikas. Lisaks mööbli paigaldusele pakume ka ehitus- ja remonditöid, alates köögi renoveerimisest kuni eritellimusel mööbli lisadetailide valmistamiseni.

  Mööbli paigaldus Tallinnas hind:

  Meie hinnapoliitika peegeldab meie pühendumust kvaliteedile ja taskukohasusele. Mööbli paigalduse täpne maksumus sõltub konkreetsest projektist, kuid meie teenuste miinimumtasu Tallinnas on 100 EUR (lisandub käibemaks), mis hõlmab 3 tundi tööd. See tariif sobib suurepäraselt väiksemate tööde jaoks. Soovitame teil võtta meiega ühendust, et saada täpne ja tasuta hinnapakkumine, lisades päringusse võimalusel mööbli kirjelduse, joonised, pildid või toote lingid

  Mööbli remont ja parandamine:

  Meie teenuste hulka kuulub ka mööbli remont ja parandamine. Alates korpusmööbli ja sahtlite parandusest kuni kapiuste vahetuse ja remondini – Oleme valmis tegelema igasuguste probleemidega. Näidistööd:

  • Korpusmööbli remont
  • Sahtlite parandus
  • Riiulite parandus
  • Kapiuste parandus
  • Kapiuste vahetus
  • Käepidemete vahetus
  • Lükanduste remont
  • Kapiuste hingede remont ja vahetus
  • Köögimööbli remont
  • Sahtlisiinide remont
  • Toolide remont, toolide parandus
  • Laudade remont, laudade parandus

  Eriti oluline on köögimööbli, nagu töötasapindade, hooldus ja remont. Pakume töötasapindade paigaldust ja vahetust, tagades, et kõik tööd, eriti avade lõikamine töötasapinda, tehakse äärmise täpsuse ja hoolikusega.

  Kuigi töötasapinnad on niiskuskindlad, kuumuskindlad ja suure kulumiskindlusega võib siiski ette tulla olukordi, kus töötasapinna vahetus on vajalik. Levinum põhjus selleks on liigniiskuse pääsemine kõrgsurvelaminaadi alla, mis omakorda tekitab saepuruplaadi paisumise. Töötasapinna paigaldus tuleks võimalusel alati lasta teostada kogenud paigaldajal, et vältida hilisemaid niiskusest töötasapinnale tekkivaid kahjustusi.

  Mööbli kokkupanek Tallinnas

  Sotsiaalmeedia: Jaga meid Facebookis

  Ettevõtte info: Kontakt